OFERTA

       Zastanawiasz się gdzie umieścić swój serwis WWW? Masz już dosyć darmowych kont pocztowych z powolnym transferem i tonami reklam? Jeśli szukasz rozwiązania swoich internetowych problemów to nie mogłeś trafić lepiej!

         Każdy chcąc zaprezentować się w Internecie musi posiadać własny serwer, który obsługiwać będzie oprócz poczty elektronicznej także strony WWW. W chwili obecnej proponujemy standardowo dwa typy serwerów wirtualnych: personal i business.
Serwery wirtualne można rozbudowywać w miarę rosnących potrzeb, dodając dodatkowe usługi bądź powiększając zakres funkcjonalny już posiadanych.

Niezależnie od powyższej oferty tworzymy na zamówienie niestandardowe serwisy i konfigurujemy serwery dla bardziej wymagających klientów.

W pełni automatyczny Panel Administracyjny pozwala na błyskawiczną aktywację każdej z usług Net2000 z poziomu przeglądarki www bez ingerencji administratora o dowolnej porze dnia i nocy. Usługi są dostępne natychmiast po aktywacji oraz są objęte 14 dniowym bezpłatnym okresem testowym, podczas którego mogą Państwo przetestować je w praktyce. Bez żadnych kosztów!

Dysponujemy też zespołem grafików, którzy we współpracy z programistami  stworzą dla państwa dynamiczne serwisy www wykorzystując zaawansowane technologie: PHP,Ruby,Python czy Javascript, opcjonalnie korzystające z baz danych MySQL czy PostgreSQL.

Blisko 25-letnie doświadczenie daje nam pewność trafnego rozpoznawania potrzeb naszych klientów i przyszłych użytkowników ich serwisów. Potrafimy pomóc w kreowaniu wizji e-biznesu naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie zamówień oraz korzystania z aktualnych promocji i propozycji współpracy.