Webdesign

        Zamówienia związane z webdesignem prosimy kierować do nas z formularza zamówienia, e-mailem lub telefonicznie. Dla istniejących już kont polecamy automatyczną drogę zamówienia z poziomu Panela Administracyjnego danego konta.


           Sztuka tworzenia serwisów WWW polega na łączeniu estetycznego i ciekawego wizualnie projektu graficznego z funkcjonalnością. Korzystając z najnowszych technologii trzeba pamiętać o tym, że treść przekazu jest równie ważna jak jego forma.

1.Tworzenie stron www
2.Sklepy internetowe
3.Formularze i inne aplikacje internetowe na zamówienie
4.Bannery i prezentacje FLASH
5.Reklama tradycyjna


1.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy nie zajmują się zawodowo projektowaniem stron internetowych, proponujemy nasze usługi w tym zakresie. Staramy się aby każdy projektowany przez nas serwis był jak najlepiej dopasowywany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jakość wykonania zapewnia doskonale zgrany zespół grafików i programistów.
Każdy projekt z racji swoich indywidualnych cech pochłania mniej lub więcej czasu, dlatego też przedstawione poniżej przykłady mają charakter jedynie orientacyjny i prosimy o kontakt w celu określenia szczegółów.

  Wizytówka Podstawowa Firmowa
Ilość stron 3 3-10 10-30
Ilość grafik 3 3-10 10-30
Technologie html html,PHP,Perl,MySQL html,PHP,Perl,Flash,MySQL
Czas realizacji 1 dzień 1 tydzień 1-2 tygodnie
Koszt (zł) 150-250 250-1000 1000-2000

                                                                                                   


2.Dla tych z Państwa, którzy zauważyli iż sklep internetowy to najtańsza forma sprzedaży bezpośredniej - przygotujemy i poprowadzimy profesjonalną jego obsługę. Doradzimy - jak się rozreklamować w sieci, jak sprawić by prezentacja produktów była przejrzysta i czytelna dla kupującego internauty.
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów. Przykładowa cena instalacji średniej wielkości sklepu to tylko 200 zł + VAT

                                                                                                    


3.Na specjalne życzenie nasi programiści napiszą lub skonfigurują dowolną aplikację internetową (np. formularze, liczniki, sklepy, ankiety, portale) Tworzymy w technologiach Perl,PHP,Java z wykorzystaniem baz danych PostgreSQL i MySQL.

                                                                                                   


4.Bannery czy też prezentacje Flash są efektownym i bardzo atrakcyjnym medium reklamowym, które można zamieścić na stronach www aby przyciągnąć uwagę internauty. Mogą też stanowić istotny element większej kampanii reklamowej. Jeśli zainteresowała Państwa ta opcja prosimy o kontakt. Przykładowy koszt wykonania bannera reklamowego to 100 zł + VAT.

                                                                                                 


5.Nasza oferta reklamy tradycyjnej to projekt i wykonawstwo wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych (ulotki, wizytówki, foldery, płyty CD itp.).
Dzięki oryginalnym pomysłom i dużemu doświadczeniu potrafimy sprawić by świat realny i wirtualny zaczęły uzupełniać się nawzajem przynosząc skondensowany zysk w postaci większego postrzegania Państwa firmy w oczach potencjalnego klienta.